Střihač tejpů

Řezačka CureTape® je nejrychlejsí způsob řezání kineziologické pásky. Zvláště užitečná je, pokud často pracujete s tenkými proužky kinesiotapu, ať už v rámci kosmetického nebo lymfatického tejpování.

S tímto nástrojem ušetříte čas, snížíte plýtvání a získáte perfektní výsledek po řezání!

 

Sami si zvolíte, zda chcete klasický 5 cm široký tejp nařezat na 2, 3, 4 nebo 5 proužků.

Skladem
1 640 Kč
Kategorie: Pomůcky
Střihač tejpů

Stříhejte tejpy během pár vteřin

Řezačka kineziologických tejpů CureTape® řeže pásku na 2, 3, 4 nebo 5 proužků z 5 cm široké pásky. Řezačka má vysoce kvalitní čepele, takže její ostrost zůstává zachována v průběhu času. Pouzdro je lehké, ale pevné.

"Tahle vychytávka vám neskutečně ulehčí práci. Tejpy nastříháte během několika vteřin a hlavně - dokonale rovně. Pokud tejpujete jako profesionál, je tohle základní pomůcka. Řezačku také oceníte v rámci domácího použití ke kosmetickému tejpování. Já sama ji používám."
Markéta, zakladatelka beautytape.cz

Střihač tejpů

Jak to funguje?

Střihač tejpů

1. krok

Zasuňte tejp do řezačky. Můžete použít jakýkoliv tejp, který je široký 5 cm. Na užší nebo širší tejpy řezačku nelze použít. Většina kinezio tejpů má šířku právě 5 cm.
Střihač tejpů

2. krok

Zvolte si, na jaký počet proužků chcete tejp nařezat. 2, 3, 4 nebo 5? Kratší konec tejpu musí být umístěn u čísla, které následně středně silně zmáčkněte.
Střihač tejpů

3. krok

Držte tlačítko a táhněte tejp směrem ven. A je hotovo! Před aplikací můžete zbytek nerozřezaných proužků jednoduše dostřihnout nůžkami.  

Instruktážní video

Tipy a triky

Úzké proužky tejpu se běžně používají pro kosmetické tejpování nebo lymfatické aplikace a léčbu jizev. Řezačka šetří čas a námahu tím, že řeže proužky pásky jedním pohybem. Kromě toho budou mít proužky stejnou šířku, což zlepší výsledek aplikace.

Zpět do obchodu