O nás

 

Markéta Ježková

Jsem distributorka tejpů CureTape® a CureTape Beauty® pro Českou a Slovenskou republiku. Kouzlu tejpování jsem doslova propadla. Je to úžasná pomůcka při bolestech, kožních problémech či estestických nedokonalostech.

Tejpy mám u sebe vždy a všude, jsou součástí mé kosmetické taštičky i na výletech či dovolených. Jejich aplikace je jednoduchá a přináší okamžité výsledky. Navíc - metoda tejpování je neinvazivní, bez použití chemikálií či léků. Kosmetické tejpy přináší skvělé výsledky zejména v kombinaci s obličejovou jógou nebo masáží. Sama je požívám zejména před moderováním nebo důležitou akcí, protože pleť za pár hodin vyhladí, hluboké vrásky zjemní a jemné vrásky v podstatě zmizí.

Mým osobním tipem jsou také CrossLinq, které uleví od svalové bolesti kdekoliv na těle, pomohou ale také s akutním akné na obličeji nebo zádech, hodí se i na tejpování jizev po chirurgických zákrocích. Výsledky jejich aplikace na pleť s jizvami po akné jsou doslova dechberoucí. Navíc jsou bezpečné pro děti i jedince s citlivou pokožkou.

Věřím, že si nejen kosmetické, ale i běžné tejpování zamilujete tak, jako já!

 

 
 

Zpět do obchodu