Certifikace

S nákupem produktů CureTape® máte jistotu kvality a bezpečnosti při použití. CureTape® je dobře známá značka po celém světě, vyrábí se v továrně s certifikací ISO 9001:2015/ISO 14001:2015/ISO 13485:2016 v Jižní Koreji. Značku kvality TUV najdete na všech produktech CureTape®, kontrola kvality je v rukou nizozemské skupiny THYSOL Group BV.

 

              

   

Registrace zdravotnického prostředku 1. třídy

Kineziologický tejp je zdravotnický produkt, stejně jako CureTape®. Všechny zdravotnické produkty, které se prodávají v rámci Evropské unie, musí mít označení CE a musí být registrovány jako zdravotnický prostředek třídy 1 na příslušném ministerstvu. Tuto registraci potvrzuje a kontroluje organizace EU Farmatec v Nizozemsku. Produkty CureTape® jsou řádně registrovány a splňují všechny požadavky na zdravotnické prostředky třídy 1. Mnoho lékařských ústavů, jako jsou kliniky, nemocnice a univerzity, může používat právě pouze registrované lékařské produkty 1. třídy.

Značka kvality TÜV

Značku kvality TÜV uděluje německý TÜV Rheinland, jeden z nejvýznamnějších a mezinárodně uznávaných dodavatelů služeb pro kvalitu a bezpečnost. Pokud je produkt certifikován TÜV, mohou se zákazníci spolehnout na vysokou kvalitu produktu, který podlého pravidelným rozsáhlým auditům a testům. CureTape® má certifikaci TÜV.

Certfifikace ISO

International Organization for Standardization (ISO) je Mezinárodní organizace pro normalizaci. Tato organizace stanovuje mezinárodní standardy kvality. Pro kineziologickou pásku platí řada následujících norem ISO:

  • ISO 9001 – standard pro systémy managementu kvality
  • ISO 13485 – mezinárodní norma pro výrobce zdravotnických prostředků
  • ISO 14001 – norma pro systémy environmentálního managementu

CureTape® a výrobní zařízení v Jižní Koreji mají tři certifikáty ISO, jsou každoročně auditovány a hodnoceny na základě těchto certifikátů.

Zpět do obchodu