CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Jemná kineziologická páska z bavlny určená pro kosmetické tejpování obličeje. Při pravidelném používání vyhlazuje vrásky a urychluje hojení například jizev nebo akné. Výhodou tohoto tejpu je také velmi snadné a šetrné odstranění z kůže, na rozdíl od běžně dostupných tejpovacích pásek. 

Součástí balení je praktický návod a odkazy na videonávody najdete také níže na této stránce.

 

Délka jedné role tejpu je 5 m, šířka 5 cm.

Skladem
395 Kč
Kategorie: Kosmetické tejpy
curetape beauty kinesiology tape product light beige 5cm x 5m 1 single unraveled roll with box packaging lr image
Besteller
CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Jak CureTape® Beauty funguje?

✓ Po aplikaci poskytuje tato elastická páska liftingový efekt pokožky. Liftingový efekt má velký vliv na průtok krve a lymfy, zajišťuje odvod odpadních látek a prokrvení pokožky. 

✓ Pravidelnou aplikací pásky na konkrétní oblasti obličeje páska postupně redukuje výskyt vrásek. Jemné vrásky postupně mizí a hluboké vrásky se stanou méně viditelnými.

Urychluje hojení jizev, například po estetických zákrocích. Jizvy se zjemní a zesvětlají.

Kosmetické tejpování - nový světový neinvazivní trend

Kosmetické tejpování, také známé jako beauty face taping nebo face taping, je oblíbeným kosmetickým trendem v mnoha zemích, včetně Jižní Koreje, Japonska, Austrálie a některých evropských zemí. Tento trend celosvětově roste, protože stále více lidí hledá neinvazivní způsoby, jak zlepšit svou přirozenou krásu a zlepšit vzhled své pleti. Už žádný botox, kosmetické tejpy! Kosmetické tejpy lze také použít po kosmetických procedurách nebo liposukčním ošetření, které pomáhá s odstraněním lymfatické tekutiny pro rychlejší zotavení.

Proč na obličej jedině CureTape® Beauty?

CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Certifikovaný produkt

Na rozdíl od běžných tejpů má CureTape® Beauty evropskou certifikaci 1. lékařské třídy, certifikaci ISO a německý certifikát kvality TÜV.
CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Bezpečný materiál

Čistá prodyšná bavlna se 100% hypoalergenní lepicí vrstvou. BEZ LATEXU.
CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Vyroben přímo na obličej

CureTape® Beauty je jediný tejp na celosvětovém trhu určený přímo pro kosmetické tejpování. Tejpy na tělo na obličej bez kompromisu nepatří.
CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Jak na tejpování obličeje?

CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

1. Běžná kosmetická rutina

Před aplikací pásky si dopřejte běžnou kosmetickou rutinu. Odličte a očistěte pokožku, následně použijte svůj klasický krém nebo sérum. Pozor na oleje - na nich páska nedrží!
CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

2. Naměřte a nastříhejte

Zvolte oblast, kterou budete tejpovat. Tejp nastříhejte ostrými nůžkami nebo střihačem tejpů. Zakulaťte rohy pro lepší přilnavost. Tejp se zpravidla lepí na noc, ideálně na 6-8 hodin.  
CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

3. Důkladně uhlaďte

Tejp při aplikaci nenatahujte! To je velmi důležité, aby se zabránilo podráždění pokožky. Tejp na pokožce dobře uhlaďte, abyste zlepšili a aktivovali lepicí vrstvu obličejové pásky.

"Když jsem si CureTape Beauty nalepila poprvé, druhý den ráno jsem nevěřila vlastním očím. Výsledek vidíte v podstatě po první aplikaci! A jak často tejpovat? První 3 až 4 týdny se doporučuje pásku používat denně, lepíme zpravidla na noc. Po tomto období následuje udržovací proces, pásku se následně doporučuje aplikovat 1 až 2krát týdně. Já osobně kombinuji s náplastmi CrossLinq, které používám na hluboké vrásky. Najdete je u nás na eshopu také. A určitě doporučuji absolvovat jeden z našich kurzů, ať víte co a jak na 100%."
Markéta, zakladatelka beautytape.cz

CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Naučte se kosmetické tejpování od A do Z

Základní webinář spolu s obsáhlým ebookem je ideální pro začátečníky v jakémkoliv věku. Pokrývá vše, co potřebujete o kosmetickém tejpování vědět. Naučíte se tejpování jednotlivých problematických partií obličeje krok za krokem, ukážeme si jak tejp bezpečně aplikovat a sundavat a jak dosáhnou co nejlepších výsledků.

Jste kosmetička, masérka nebo estetik? Vybrat si můžete i z celodenních kurzů po celé republice, které jsou zakočeny certifikátem

To mě zajímá

CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Nejčastější dotazy

Jak dlouho mi vydrží jedna role CureTape® Beauty?

To závisí na frekvenci a účelu tejpování. Pokud ji používáte na obličej, stříháte pouze krátké kousky pásky. Pozor, páska se stříhá po délce, nikoliv po šířce jako salám. :-) Pokud použijete pásku na hrudník nebo dekolt, spotřebujete pásky více. Jedna role pásky je dlouhá 5 metrů, takže vám rozhodně pár týdnů vydrží.

Jak poznám, že mám alergickou reakci?

Alergická reakce na pokožce se s CureTape Beauty objevuje velmi vzácně. Páska je vyrobena z bavlny a 100% hypoalergenního lepidla tak, aby byla vhodá pro použití na citlivé pokožce obličeje. Pokud po aplikaci pozorujete na pokožce drobnou vyrážku, nejedná se o zpravidla o alergii, ale o reakci pokožky na větší prokrvení a vyplavování toxinů. To se může také projevit například dočasným výskytem malých pupínků. Pásku jednoduše přestaňte na pár dnů používat, než vyrážka nebo pupínky zmizí. Doporučujeme také důkladně prostudovat návod.

Jak dobrá je přilnavost?

Páska dobře přilne, pokud si obličej před použitím očistíte, tedy odličíte, tonizujete a namažete hydratačním krémem (ne olejem). Tejp není vhodné lepit na zcela suchou pokožku obličeje, není to třeba. Po aplikaci také nezapomeňte pásku důkladně uhladit, aby se aktivovala vrstva lepidla.

Zpět do obchodu